Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Motto: "Pomáháme lidem tak daleko, jak chtějí jít,
a o kousek dál..."

Vánoční besídka v DSS

K vánočním akcím v DSS patří neodmyslitelně také vánoční besídka. Na začátku programu proběhla soutěž ve zpěvu koled. Několik odvážných klientů za doprovodu hry na akordeon zazpívalo vánoční písničky, za což sklidili potlesk a odnesli si sladkou odměnu. Jeden ze soutěžících předvedl svůj hudební talent a zahrál na foukací harmoniku. 

V další části programu vystoupili děti a paní učitelky z mateřské školy Návojná. Svým milým vystoupením připomněli klientům dětská léta a vykouzlili úsměv na jejich tvářích. Na závěr předali klientům vlastnoručně vyrobená vánoční přání. 

V měsíci prosinci byla vyhlášena soutěž, ve které klienti různým způsobem ztvárňovali vánoční kometu. Do soutěže se zapojilo celkem 12 klientů, kteří samostatně nebo s pomocí aktivizačních pracovníků vytvořili vánoční komety z papíru, dřeva, drátků nebo z přírodnin. Protože všechna vytvořená díla byla krásná, rozhodli o vítězích účinkující děti. Vylosovali jména třech klientů, kteří obdrželi finanční poukázku na nákup zboží v místní samoobsluze. Ale ani ostatní soutěžící nezůstali bez ceny a od dětí převzali sladký pamlsek.
Příjemnou atmosféru besídky si všichni zúčastnění klienti užili. 

Pro zobrazení více fotografií z vánoční besídky klikněte na galerii.

vanocni besidka_2016