Obrázek aktuality

Valentýnská diskotéka

Ve čtvrtek 14. února navečer se jídelna domova proměnila v diskotékový sál. Na programu byla valentýnská diskotéka doplněná doprovodným programem. Jako první vystoupili malí kouzelníci, kteří si pro uživatele připravili několik kouzel a triků. Kouzlilo se s kartami, balonky, mincemi i papírem a nechyběl ani světelný efekt. Rytmické taneční vystoupení na píseň z filmu Pomáda předvedly aktivizační pracovnice s klientkami. V průběhu večera nás také navštívil Michael Jackson, za kterého byla převlečena jedna z klientek. Její stylové oblečení a úžasné taneční vystoupení právem sklidilo velký potlesk.

Uživatelé měli možnost nechat si zahrát své oblíbené skladby. Písničky tzv. na přání měly úspěch. Zazněly nejen osvědčené hity od známých zpěváků (Michal David, Karel Gott, Lucie Vondráčková, Hanka Zagorová apod.), ale také chytlavé písně skupin Kabát, Elán nebo Turbo.

Na závěr večera byla zvolena královna diskotéky, která získala putovní korunku. Akce se setkala s velkým ohlasem a uživatelům bylo přislíbeno opakování v letních měsících.


Prohlédnout galerii

Zveřejněno: 14. 2. 2019