Obrázek aktuality

5. Jarní ples po našem

Jedna z nejočekávanějších akcí se konala ve čtvrtek 25. dubna. Rok utekl jako voda a náš domov pořádal tentokrát již 5. ročník Jarního plesu po našem. Pozvání přijali uživatelé a zaměstnanci DZR Loučka, DZR Pržno a Naděje Nedašov a také další milí hosté a přátelé domova.

Po úvodním slovu a zahájením plesu symbolickým přípitkem odstartoval program pan A. z našeho domova s písní „Přítel z města N“. Bouřlivý aplaus sklidilo představení uživatelů divadelního kroužku DSS Návojná s názvem „Proč jsem propustil svou sekretářku.“ Humorná scénka s nečekaným závěrem si úspěch právem zasloužila.

Ukázku společenských tanců (blues, chacha, jive) připravili žáci devátého ročníku základní školy Nedašov pod vedením paní lektorky Mileny Šmigurové. Krásnou a procítěnou recitací překvapil všechny přítomné hosty uživatel domova pan V., který zpaměti zarecitoval báseň Hamlet.
V průběhu večera k tanci i poslechu hrála oblíbená skupina Manewr. Výběrem písní a žánrů potěšila každého hudebního fanouška.

Doplňujícím programem plesu byl medový koutek s ukázkami medových výrobků a sladkého mlsání. Připraven byl také zajímavý kvíz, ve kterém si mohli hosté otestovat své znalosti ze světa včel. Pro úspěšné luštitele byla připravena sladká odměna. V závěru večera nechyběla velmi očekávaná tombola plná hodnotných cen. Dům sociálních služeb Návojná děkuje všem sponzorům, kteří 5. ročník plesu podpořili finanční částkou nebo věcným darem.

Večer plný příjemné zábavy, hudby, tance, občerstvení a setkání s milými hosty, tak by se dal shrnout 5. ročník Jarního plesu po našem. Těšíme se opět na viděnou na dalším ročníku!


Prohlédnout galerii

Zveřejněno: 25. 4. 2019