Obrázek aktuality

Autobusový výlet do Luhačovic

Volbou, kam v září pojedeme na výlet, se jednoznačně staly Luhačovice. Letním tématem aktivizačních činností byla voda a Luhačovice spojené s minerální vodou a léčivými prameny byly ideálním cílem.

Protože jsou tyto lázně známé zejména díky Vincentce, podařilo se nám zajistit exkurzi přímo do výrobních prostor této minerální vody. Velmi příjemný pan ředitel nás hned v úvodu seznámil s historií firmy a zhlédli jsme krátkou video ukázku. Samotná prohlídka výrobních prostor s ochutnávkou Vincentky předčila očekávání. Hala s robotem a balicí linkou patřila mezi nejzajímavější ukázky. Děkujeme vedení i zaměstnancům firmy Vincentka za možnost nahlédnout pod pokličku výrobního procesu.

Po exkurzi jsme se přesunuli na kolonádu. Počasí, i když trochu chladnější, přálo procházkám. Před společenským domem jsme si pochutnali na obědových balíčcích a také jsme navštívili nově zrekonstruovanou halu Vincentka. Odpočinek jsme si dopřáli v Lázeňské restauraci při kávě a výborných zákuscích. Poté už jen zbývalo nakoupit suvenýry a hlavně lázeňské oplatky. Výlet se opravdu vydařil.


Prohlédnout galerii

Zveřejněno: 18. 9. 2019