Obrázek aktuality

Silvestrovská párty

Závěr roku jsme v domově zakončili stylově a to silvestrovskou párty s tombolou, na kterou se klienti těšili nejvíc. Na začátku byli oceněni aktivní uživatelé, kteří v domově pravidelně vykonávají užitečné činnosti. Odměnu získali také klienti, kteří se zapojili v měsíci prosinci do adventní soutěže. Slavnostní přípitek s přáním k novému roku pronesl ředitel domova a se všemi přítomnými si přiťukl nealkoholickým šampaňským.

Očekávána silvestrovská tombola završila zábavné dopoledne. Uživatelé byli napjatí, jakou cenu získají. Spokojenost byla znát. Na závěr ještě jídelnou zazněly diskotékové hity a písničky na přání.

Náš domov se letos zapojil do projektu Ježíškova vnoučata. Společným přáním uživatelů byl terapeutický padák, který bude využíván při venkovních pohybových aktivitách, dále keramická hlína s glazurou pro tvoření a reproduktor s mikrofony. Ten bude zejména určen pro klienty kroužku dramaterapie k nácviku představení. Předávání a rozbalování dárků bylo součástí silvestrovské akce.

V novém roce přejeme všem pevné zdraví, pohodu v pracovním i osobním životě.


Prohlédnout galerii

Zveřejněno: 31. 12. 2018