Obrázek aktuality

Srpnová noc

Také měsíc srpen jsme si zpestřili oblíbenou letní akcí. I když na pátek 14. srpna nebyla předpověď příznivá z důvodu hrozících bouřek, přece jen se z velké části podařilo akci uskutečnit ve venkovním areálu. Dopoledne probíhalo soutěžní klání v pétanque, kuželkách a v hodu na cíl. Po obědové pauze zahájili odpolední část uživatelé z divadelního kroužku, kteří předvedli humornou moderátorskou scénku. Následovalo oceňování uživatelů, kteří se během letních prázdnin zapojili do soutěže s názvem „Aktivní léto“. Získat další lákavou cenu v podobě poukázky na nákup potravin v místní samoobsluze mohli uživatelé při odpovídání na soutěžní otázky, které byly klíčem k odkrývání portrétu známého spisovatele.

Nejvíc jsme se však odpoledne těšili z návštěvy slečny Elišky z Rudimova, která za námi přijela se svým cvičeným pejskem Sofi. Za jejich taneční vystoupení si zasloužili velký potlesk. Uvítali jsme také možnost Sofi pohladit nebo nakrmit a protože jsou mezi uživateli milovníci psů, bylo dohodnuto, že nás slečna Eliška se Sofi opět přijedou navštívit.

Protože se během odpoledne počasí zhoršilo, špekáčky nám připravily v kuchyni. Podvečerní diskotéku v jídelně jsme si zpříjemnili písničkami na přání, občerstvením a závěrečným přípitkem.


Prohlédnout galerii

Zveřejněno: 14. 8. 2020